Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najkorzystniejszą ofertą usług cateringowych w Toruniu!

Catering to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana nie tylko na większe imprezy, ale również na małe, kameralne w wąskim gronie. Catering jest również formą obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, komunii, nie tylko stacjonarnych, w zamkniętych pomieszczeniach, ale również w plenerze, np. w ogrodzie, czy przy ognisku.
Nasza firma cateringowa zapewnia organizację i obsługę imprez okolicznościowych, które są organizowane w siedzibach firm, domach Klientów indywidualnych oraz w naszych eleganckich salach weselnych na terenie Torunia i okolic. Gwarantujemy wysoką jakość naszych potraw oraz profesjonalną obsługę kelnerską i gastronomiczną w dowolnie wybranym miejscu.

billionphotos-1887534

 

Oferta dostosowana do potrzeb klientów.

Zawsze działamy profesjonalnie, sprawnie i niezawodnie, dlatego z naszej oferty skorzystało już wiele osób. Ustalając menu, przede wszystkim kierujemy się preferencjami uczestników i wymaganiami organizatorów. Przygotowujemy optymalne rozwiązania dla każdego Klienta.

Profesjonalne doradztwo

Oprócz sprawnej obsługi cateringowej imprez zapewniamy naszym Klientom także pomoc w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Doradzamy menu idealne do charakteru imprezy. Oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych.

 

 

 

Formularz kontaktowy