Jako firma cateringowa działająca na terenie Torunia i okolic świadczymy profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji przyjęć i bankietów firmowych, przerw oraz serwisów kawowych, pikników firmowych, a także imprez integracyjnych. Ponadto oferujemy organizację cateringów sezonowych, podczas świąt wielkanocnych i bożonarodzeniowych.

Dla zespołu Magda Catering nie ma rzeczy niemożliwych. Granice naszej oferty wyznacza wyobraźnia klientów. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz profesjonalnemu sprzętowi realizujemy najbardziej wymagające przedsięwzięcia. Dysponujemy kilkoma salami na różnego rodzaju imprezy firmowe czy konferencje.

billionphotos-1890478

Organizujemy między innymi:

Catering

Naszą wizytówką jest organizacja cateringu firmowego najwyższej klasy. Zawsze świeże i smaczne dania to podstawa naszej kuchni. Dbamy o to, by wszystkie serwowane przez nas potrawy odznaczały się nie tylko doskonałym smakiem, ale także wykwintnym sposobem podania. Przygotujemy dla Państwa specjalne menu, zarówno na spotkania w kameralnym gronie, jak i na duże imprezy.

Formularz kontaktowy